Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Az volt velem az elmúlt 2hétben hogy alig érzékeltem a külvilágot csakcfeküdtem az ágyban nem mentem iskolába illetve az utolsó nap nem is voltam mert túlzott fáradtságot éreztem,azt hittem nem a valóságban vagyok az órát nem hittem el,ha beszéltek hozzam nem fogtacfel az agyam sőt kb semmit sem el is felejtettem és egy dolgot többszörc megkérdeztem mert nem hittem el hogy tényleg ...már jobban vagyok azért tudomcezt kiírni ide viszont az alvásom még mimdig nem javult nehezen alszom el és éjszaka többször felébredek és alig birok visszaaludni...csak zenét hallgattam.Ma voltam vérvételen de szerintem ez pszichés....ideggyengeség?miez?valaki segítsencnagyon rossz ilyenkor semmit nem tudok csinálni a vérnyomásom is alacsonyabb.....már jobban vagyok egy kicsit de még mimdig tompán érzékelem ha valaki hozzámszól....

.14/l



2018. ápr. 5. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

SZedsz valamilyen gyógyszert? Nem lehet, hogy a mellékhatása?

Vérvételt akartam én is javasolni, ha meglesz az eredmény, akkor a doki tud adni tanácsot.

Esetleg ettél/ittál valamit a tudtodon kívül?

2018. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én agyon kialvatlan vagyok,de ha túlalszom magam,az se egészséges.
2018. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert
2018. ápr. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!