Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ilyen állapotban?

Mit lehet tenni ilyen állapotban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egy szikra tűrőképességem sincs most, ez még nekem is furcsa pedig ismerem jól a depressziót. De ez most annál is rosszabb. Olyan sehogy sem érzem magam, legszívesebben csak sírnék vagy két órahosszát egyfolytában. Úgy érzem hogy nem sok minden, hanem teljesen minden el van fojtva bennem. Tudom, szánalmas hogy ezt itt írom ki magamból, de teljesen magam alatt vagyok. Szeretnék sírni, de anyám miatt nem akarok, nem akarom kimutatni neki hogy összetörve érzem magam., mert nagyrészt ő is oka ennek.

2018. ápr. 7. 09:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindegy nem számít.
2018. ápr. 7. 10:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig lehet jót tenne neked ha kisírnád magadat.Menny be a szobádba,zárd be az ajtót és csak nyugodtan.Nincs mit szégyellni rajta,mindenki sírt már.Ha szeretnéd valakinek elmondani a bajaidat akkor ha gondolod rám írhatsz
2018. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak az önbizalom a fontos. Más véleményét le kell szarni,ne azt nézd,hogy más mit szólna.

Mindenki képes mindenre,ha önbizalma van

2018. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban vagyok, ez is kemény menet volt..
2018. ápr. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!