Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan akinek nem volt...

Van olyan akinek nem volt önbizalma 23 évesen aztán később lett? 23/F

Figyelt kérdés
Az első barátnőmmel való szakítás óta antiszoc lettem és depressziós.

2018. ápr. 7. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Az önbizalomtól függ minden. Én 100 évesen is 20 évesként fogok viselkedni és LESZAROM mások véleményét.


Ne számítson senki véleménye,igenis légy beképzelt!

2018. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van. De nem magától lett.

Egyetértek az előttem szólóval.

2018. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudok egy módszert, hogyan legyen önbizalmad.

Fél deci pálinka.

A hátránya, hogy csak pár óráig tart.

2018. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam barátnőmmel való szakítás után, annyi különbséggel, hogy pánikbeteg is lettem, ami ha lehet, még rosszabb. Nekem az Isten szeretetébe vetett hit segített kikerülni ebből az állapotból. Az a gondolat segített, hogy van, aki így is szeret, így is elfogad, akármilyen is vagyok. Az Istenhitből jön le az is, hogy bennem is vannak értékes tulajdonságok, bármennyire is értektelennek érzem most magam. És ehhez hozzájött még a remény, hogy valahol mindenkinek meg van a párja, és majd Ő elém hozza az igazit! :)

Az önbizalom hiány összefüggésben van a szeretet hiánnyal is + a megszerzett tapasztalat hozza magával az önbizalmat. Bátran bele kell vágni dolgokba, hogy minél több tapasztalatot szerezzünk. Lesznek kudarcok is, de azokból meg tanulni lehet!

Sok sikert! ;)

2018. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!