Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csepelen (vagy közelében)...

Csepelen (vagy közelében) tudtok hatékony kineziológust, vagy esetleg más lelki betegségekkel foglalkozó szakembert? A mezei pszichológus kevésnek bizonyult eddig.

Figyelt kérdés
szorongás, fóbia,pánikbetegség, paranoia?? életvezetés, úgy egyébként az élet..., önkárosítás/szabotázs,önértékelési zavar, önutálat, evészavar,súlyosan problémás családi háttér és minták, fel nem dolgozott traumák, nem tudom a módját. Gondolom ezekből adódóan egyre több/komolyabb fizikai betegség és tünet.Túlzott jámborságból és alázatból agresszív viselkedés, düh, harag, amit nem tudok megfelelően kezelni, néha gyakran úgy érzem felrobbanok és törnék-zúznék, nem indokolt és lehetetlen helyzetekben is( munkahely, busz..)bűntudat,amit leginkább nem tudok elviselni.Ilyesmi témákban keresnék holisztikusan gondolkodó szakembert, mivel én sem tudom mi a gyökérprobléma. Vagy akár tanácsot, ötletet, tapasztalatot, mi az ami segíthet, bármit.

2018. ápr. 7. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Google: Csepel kineziológus
2018. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Google: Csepel kineziológus
2018. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi... de azt nem írja, hogy mit tapasztalt mennyire hatásos. Nem véletlen itt kérdeztem. Van belőlük egy halom, de a negyede, ha ér valamit.
2018. ápr. 8. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod? Ezek központi tanfolyamok alapján végzett kezelések, mindenki ugyanazt tanulja, a módszer nevét kérdezd meg!
2018. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5: De ez OFF, mert nem ez a topic témája, úgyhogy mindig törölni is fogják.
2018. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem off.
2018. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3mas köszi, végül is lehet inkább a módszer a lényeg.Te részt vettél már ilyesmin? Tudnal tanácsot adni mit érdemes? Igazából olyabhoz mennék aki pszichológus is vagy akár csak az de valami hatásos módszerrel dolgozik.Az elbeszelgetunk nem annyira jött be.Amin tudok tudatosan változtatni megteszem,de olyan mit ha belém lenne kód olvasó a sok szemét. .
2018. ápr. 9. 16:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy látom Csepelen nincs is sajnos .Szerintem azért a személy is számít, hiszen pl. Vízvezetékszerelőbol is van jó és rossz is
2018. ápr. 9. 16:34
 9/10 A kérdező kommentje:

Kódolva ...sajnálom a hibakat,ezt a telefont nem tudom kezelni.

Amúgy engem az se érdekel,ha ál tudomány,ha segít.Az se,ha csak elhiteti velem,hogy segít, és beszélem magamnak,ha jobban leszek tőle .

2018. ápr. 9. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából ez a bebeszélés sem jó, mert egyéb mentális betegséget okoz. Viszont egyáltalán nem rossz a kineziológia, mivel a betegségek többnyire lelki gondokból fakadnak és felelőtlenül nyomatják nekünk a gyógyszereket. A gyógyszerekkel csak a fizikai tüneteket csökkentjük, a lelkünk sérült marad.

Viszont tudom ajánlani, hogy keress rá a spiritualitásra vagy keress spirituális tanácsadót. Ha kineziológus nincs. Esetleg szellemgyógyászt, de ő már sokkal több dologgal foglalkozik.

2018. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!