Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerfüggő vagyok (frontin...

Gyógyszerfüggő vagyok (frontin, rivotril) évek óta ami tönkreteszi a kapcsolataimat és a munkahelyeimet. A pszichoterápia segíthet leállni? Az elvonókat már megjártam:- (Rehab kéne? Komlót mondták nekem.

Figyelt kérdés
Most 3×1 rivotrilt szedek felügyelet mellett de ha lenne nálam több nyugatató,nem tudnék ellenállni.Nem tudom a szedés kiváltó okát csak azt,hogy mindig több kellene.A szintentartást nem javasolják mert úgysem tudom megállni.
2018. ápr. 8. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találnod magadban az erőt! Tudom, most egy másik kérdésedből, hogy boka töréssel fekszel otthon, így nagy valószínűséggel, most nem fog menni a leszokás, hiszen nem tudod mozgással kiváltani a dopamin termelést. Amint újra tudsz majd járni, kezdj el fokozatosan mozogni, egyre többet sétálni, majd túrázni. Úszni, kerékpározni. Amíg fekszel olvass lélekemelő könyveket, a netről pdf-ben nagyon sok könyv fent van. Olvass, jegyzetelj. Kösd le a gondolataidat. A másik kérdésedhez egy Válaszoló nagyon jó tippeket adott, amíg fekszel tényleg "legyél magaddal", tedd fel magadnak azokat a kérdéseket! Vezess naplót, jegyzeteld le a kérdéseidet és a válaszaidat. Ülj ki a napra és örülj, hogy kék az ég. A célod legyen az, hogy csökkentsd le a rivotril adagot. A 3X1 nem vészes. Ezt tartsd be, és amint mozogni tudsz egyre többet, úgy csökkentsd pl. a délutáni és az esti adaból csípj le egy kicsit. Majd egy-két hét múlva megint csípj le egy kicsit. Ezen kívül a neten fent van egy srác ösztönző írása, hogy szokott le a rivotrilról. Belinkelem neked.


[link]


Kitartás! És gyógyulást kívánok!

2018. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chuckyhawk ***** válasza:
Szia.Én nem rég jöttem ki a Nyírő addiktológiárol ahol 4 hónapot voltam.2 hónap alatt leszedtek a rivórol,amit én is dobáltam rendesen.nekem bennt javasolták hogy még rehab.ott is vagy komlót vagy kovácsszénáját mondták,de minden rehabra gyógyszer mentesen lehet csak menni,így előtte van egy addiktológiai kezelés.ott leszednek és ha ugy látják hogy visszaesnél,akkor azonnal javasolják a rehabot és segítenek kiválasztani a neked megfelelőt.
2018. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az a kovácsszénája? A komlót pl hogy értelmezik? Hasonlo gondokkal küzdök.
2018. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kovácsszénája és Komló az egy település, ahol rehabilitációs intézmény van!
2018. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2018. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!