Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hathat még a Coaxil?

Hathat még a Coaxil?

Figyelt kérdés
3 hete szedem es nem csokkentek a depresszios tuneteim. Szerintetek hathat mèg? Szedte már vki?

2018. ápr. 11. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én igen, szedtem... Nekem se csökkentek. Részleteket privátban mondok.
2018. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Még egy hetet várnék a helyedben, és ha egy hónap elteltével sem hat, mese nincs, le kell cserélni.
2018. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, sejtettem!

Amúgy most nézem, ugyanez a válaszoló írt a napokban az én egyik antidepresszánsos kérdésem alá is, kb. ugyanennyire irreleváns módon, egyáltalán nem a kérdésre válaszolva, és szintén a gyógyszereket szidta.

Na mindegy, nem akarom teleoffolni a kérdésed. Remélem, végül is fog hatni neked a Coaxil, minden jót a továbbiakban! :)

2018. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem használt. Először 3x1-et szedtem, aztán 3x2-t, majd váltani kellett másra.
2018. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se hatott.
2018. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Nálam bevált a coaxil, lassan négy éve szedem,elég volt a 3x1 szem ea azóta teljesen jól vagyok! De kb négy hét után hatott rendesen. Az antidepresszánsokra sokunknak szüksége van. Aki nem szedi, az örüljön és foglalkozzon magával, ne másokkal.
2018. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!