Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire ciki ha 18 éves...

Az mennyire ciki ha 18 éves korom óta szedek antidepresszánst és frontint? Most 27 éves vagyok!

Figyelt kérdés

Már 9 éve szedek antidepresszánst szorongásra és depresszióra. Ki vagyok mindig borulva. Legelőször kaptam floxetet meg frontint és jól is voltam vele. Kiegyensúlyozott lettem és nem szorongtam jól teljesítettem a baráti kapcsolataimban. Mondta dokim nem is kell már szednem erre letettem négy évi szedés után. Aztán fél év múlva megint depis lettem visszamentem és újból gyógyszert adott csak coaxilt az is jó volt használt is elmúlt a depresszióm de szorongtam még mellette is ezért adott frontint. Na most évek óta szedem és jól vagyok so-so lekopogom!


A kérdésem hogy mennyire ciki hogy 9 éve szedek antidepresszánst ilyen fiatalon? Dokim mondta rengetegen szednek ne aggódjak csak szedjem rendszeresen mert akkor szinten marad az állapotom. Vszeg az agyamban rossz valamilyen hormon vagy ilyesmit mondott.


A kérdésem ti hasonló cipőben jártok? Hogyan legyek végre boldog és antidepresszáns mentes?



2016. dec. 9. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet, hogy fokozatosan kéne abbahagyni?
2016. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szeretném abbahagyni! A kérdésre válaszolj kérlek szépen :)
2016. dec. 9. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnéd abbahagyni, de a kérdéseidben benne van ez is. Így hogy segítsen neked bárki?

Nah, de válaszolok. Az előttem szóló jól mondta, a fokozatosság, de ehhez feltétlenül szükséges a mostani körülmények megváltoztatása. Nem tudom te miért kerültél ebbe az állapotba, de általánosságban elmondható, és ez a saját tapasztalatom is, hogy amíg a fejedben nem rendezed a dolgokat, addig a gyógyszerek csak mankók lesznek. Nagyon javaslom a pszichológust a pszichiáterrel párhuzamosan. Nekem, és sok hozzám hasonló ismerősömnek a pszichológus hozott igazi javulást, gyógyulást.

2016. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Évekig kellett nekem is antidepresszánst és szorongásoldót szednem, mert súlyos depressziós voltam. Én azt vettem észre, hogy nem javultam a bogyóktól, így mondtam a pszichiáteremnek, hogy szeretném abbahagyni a gyógyszereket és próbáljunk meg valami mást....terápia szerűséget.

A gyógyit nem szabadott egyik napról a másikra elhagyni, fokozatosan kellett csökkentenem az adagot (de ne tudd meg, így is milyen elvonási tüneteim voltak!!!).

Emellett először eljártam egy "beszélgetős" pszichiáterhez, tehát olyanhoz, aki kibeszélteti Veled a problémákat és nem bogyókkal töm. Aztán jött a kineziológia....akkor már javultam valamennyit, és majdnem teljesen gyógyszer mentes voltam.

1-2 évvel később elvégeztem egy Reiki tanfolyamot, majd Agykontrollt...

Az igazi gyógyulást azt hiszem ez hozta meg szàmomra. Tulajdonképpen az agyad irányít mindent, ezt kell megtanulni programozni...

2016. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!