Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A zypadhera injekció nem csak...

A zypadhera injekció nem csak placebó véletlenül?

Figyelt kérdés

Jelenleg csak a szurit kapom, tünetmentes vagyok, de az a gyanúm, hogy nem emiatt.

Valaki aki ért is hozzá?



#zyphadera
2018. ápr. 11. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, olanzapin van benne
2018. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Parnassan-t kellett szednem. Azon azt vettem észre, hogy altat. De abban is olanzapin van.

Akkor mást is tud?

2018. ápr. 13. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a zypadhera inyekció altat illetve álmosít is?Mert mióta kapom sokkal többet alszom és alig bírok reggel felkelni mikor azt mondták a pszhihiáterek hogy azért jobb az inyekció mert nincs álmosíató hatása.
2019. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszer vissza akartam menni korábban, hogy megkapjam, de azt mondták nem kéne. Ez az injekció is szedál mint bármi más csak kevésbé. Lehet neked ez is sok.
2019. dec. 25. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nade engem az osszes tobbi porgetett mivel akatiziat okoznak (fluanxol,paliperidon).ES ezek nem is hizlalnak.
2019. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen betegségre kapod?
2020. febr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Skizofrenia
2020. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De megegyszer mondom az a bajom vele hogy nagyfoku almossagot ES aluszekonysagot okoz mikor nekem azt mondtak hogy csak a tablettanak van altato hatasa.
2020. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!