Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix tablettából tegnap...

Jeverezi kérdése:

Brintellix tablettából tegnap bevettem hármat véletlenül. Ma is reggel. Rosszul vagyok mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel bevettem egyet 10 mg-set aztán este fél10kor kettőt még. Meg ma reggel egyet a szokásosat. De olyan rossz érésem van biszereg mindenem meg nem tudok nyugodtan ülni, egész éjszaka álmodtam ilyen hülyeségeket ja meg most nyugtalanság érzésem van és feszültség. Mint aki fel van dobva és nem tudok megnyugodni és a lábam folyamatosan jár. Ezen felül a gyomrom is rossz meg viszket mindenem


mi a teendő?



2017. jan. 25. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Híd fel az orvosod, vagy az ügyeletet és kérdezd meg tőlük.Minden esetre most már semmit ne vegyél be magadtól.De hogy történt, hogy ilyen sokat bevettél véletlenül? Későn jutott eszedbe, hogy már vettél be?
2017. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot. Mást nem tudsz meg kell várni amíg kiürül a szervezetből. A folyadék gyorsítja a ezt. Amúgy ilyet véletlenül hogy lehet?
2017. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!