Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Márka és minőség mániám van,...

Márka és minőség mániám van, kimenekítést kérhetnék?

Figyelt kérdés

Kezdek parás lenni attól ahogy gondolkodom, és hinni akarok abban hogy rosszúl gondolkodom de nem tudok,mert a tények bizonyítanak,hogy nem olyan rossz a gondolatmenetem.


Nem tudom mikor kezdődhetett de azt tudom hogy hol.


Gyerek voltam.

A szüleim szegények és sajnos én is,mégis olyanokat teszek meg amiket nem lehetne.


Összegyüjtöttem valamikor régen egy 23.000ft-os Nike cipőre,és ott változhatott meg bennem minden.

Olyan érzést éreztem a lábamnál,amilyet soha nem tapasztaltam.


Azt hiszem ott változhattam meg abba az irányba hogy "a drágább mindig jobb" ma már ott tartok hogy a 13.000ft,-os farmerra azt mondom túl olcsó,drágábbat szeretnék mert ez biztos nem jó anyagú vagy ilyesmi.


Ez már nem normális.

Banki adósságba vittem magam csak azért mert nem találtam elég minőséginek a 20.000ft-os cipőt,mert nekem az 56.000ft-os kellett ami igazán minőségi és egyedi,kézzel készített.



Aggódom.

Ilyen luxusban nem élhetek úgy hogy mér házam sincs.



2018. ápr. 12. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus
2018. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszihológus. Más téren is ilyen vagy, vagy kizárólag ruhák esetén?
2018. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz különbséget tenni, hogy melyik ruházati cikk, miért drága vagy mért annyiba kerül. Pszcihológus.
2018. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!