Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A magányos tevékenységekbe...

A magányos tevékenységekbe (mint pl. az írás vagy hasonlók) könnyen beleőrülhet az ember?

Figyelt kérdés
Vannak ugye, akiknek hajlama van mentális betegségekre. De honnan tudhatná az ember előre, hogy milyen tevékenység (vagy éppen környezet) hozza ki az emberből a rosszat?

2018. ápr. 17. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a rossz, ha teljesen befordulsz, nem önmagában az írás.
2018. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed, hogy segít akkor tedd azt. Te tudod önmagad, hogy mi jó neked. Beleőrülni szerintem abba lehet, ha nem tudsz megoldást találni a problémá(id)ra. Sajnos ez nálam fenn áll. Ha neked segít az írás, tedd azt. Egy időben én is írtam (verseket) de már az sem érdekel.
2018. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont hogy terápiás célokkal is használhatja valaki, ha úgy érzi hogy segít az elvonulás, írás stb.


A tartós elszigetelődés viszont valóban lehet káros, hiszen az ember szociális lény, és így egyrészt hiányérzete lesz... másrészt meg elszokik a másokhoz való adaptációtól, és nehéznek találja majd, ha együtt kell lennie másokkal, már a gondolattól is fél.

2019. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!