Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha rettegek a...

Mit tegyek, ha rettegek a fiúktól és képtelen vagyok megnyílni, kapcsolatba kerülni velük?

Figyelt kérdés
Már 18 éves vagyok, de soha nem volt barátom, ugyanis nagyon félek a fiúktól. Elég viccesen hangzik, de ha beszélnem kell velük, egyszerűen lefagyok,bepánikolok és nem tudok mit mondani.(vagy összeakad a nyelvem) Sokszor volt már,hogy megtetszettünk egymásnak, de a gátlásaim miatt képtelen voltam közel engedni magamhoz. Van/volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogy küzdötte le?( egyébként nincsenek fiú barátaim egyáltalan,mivel az sem megy, hogy csupán barátkozzam velük) Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2018. ápr. 20. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Van vmi oka h ennyire gátlásos vagy? Am az önbizalmat Is gyakorolni kell, meg a fiúkkal a beszèdet csak úgy leszel tképp gyakorlottak magabiztos. Új helyzetben természete h félsz / meg vagy illetődve/ zavarban vagy de gondolj arra h semmivel nem vagy kevesebb, mint a srácok.
2018. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyakorlat teszi... mondhatnám, szóval bele fogsz jönni, ne parázz, nem ciki ez. Ajánlhatnám, ha egy városban lakunk, hogy beszélgessünk anonim előben, de azt hiszem ott nem lenne semmi gond
2018. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne akarj mindenáron, görcsösen magabiztosnak látszani. Sok pasinak tetszik, ha egy lány félénk és össze-vissza bénázik. Abból rögtön tudni fogja, hogy tetszik neked és emiatt vagy annyira zavarban. Én is az ilyen lányokat szeretem, olyan aranyosak, ahogy szerencsétlenkednek. :)
2018. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi lehet az oka.:( Általánosban elég sokat piszkáltak azzal a fiúk, hogy kövér vagyok és csúnya mert duci kislány voltam. Ez az önbizalmamat eléggé megrengette..De egy egyszerű beszélgetés sem megy, mert már akkor sem érzem magam “biztonságban”.

Köszönöm a válaszokat!:)

2018. ápr. 20. 22:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, az lemaradt, hogy mindig próbálok laza lenni, csak ezek az negatív érzelmek átveszik az irányítást felettem.
2018. ápr. 20. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Csúfoltak, mindig három lépés távolságot tartottam tőlük... Nincs fiú unokatesód, aki hozzászoktathatna, hogy fiúkkal is lehet diskurálni? Gondolom bátyád, vagy öcséd nincsen. Apukád? Nagypapa?

Nekem a net tett jót, fiúkkal is mertem itt beszélni és mondták, hogy segítettem rajtuk, hogy hálásak. Azt hiszem, a hála kioltotta a félelmem. ^^ Ők is emberek és nem mind vad, nem mind rosszindulatú, tündériek, esendőek is tudnak lenni.

Esetleg képzeld el, hogy fiad van, vele biztos jóban lennél.

2018. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy öcsém és egy bátyám,úgyhogy ez is vicces:D De az idegen fiúk zavarnak. Rendben, megpróbálok így hozzáálni! Köszönöm!:)
2018. ápr. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!