Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki most korhazban...

Van valaki most korhazban pszichiatrian?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek?

2018. ápr. 21. 12:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

14 évesen voltam gyermek pszichiátrián, mert elég zárkózott, félénk voltam és anyukámmal nem beszéltem meg semmit. Azt gondolták, nekem az segíteni fog. Aha, csak ez nem így lett, mert elég rossz dolgokat éltem át ott 3 nap alatt, utána haza kellett vigyenek. Nem mondom, hogy haragszom érte anyára, mert rá nem szoktam haragudni, de ezt egy életre megjegyeztem, életem egyik legrosszabb része volt, soha sem felejtem el. Most pedig, itt vagyok 17 évesen, normális vagyok, nem vagyok antiszoc, se félős, se elmebeteg, hanem eléggé megváltoztam, mindezt magamtól. Minden fejben dől el, nem kellett nekem dilidoki.

17/L

2018. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!