Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerbeállítás?

Gyógyszerbeállítás?

Figyelt kérdés

A diagnózisom ciklotímia és személyiségzavar. Most először fekszem be kórházba, és rögtön a pszichiátriával kezdek. :/

Gyógyszerbeállítás. Elméletileg 1-2 nap.

Mik lesznek még ott? Mit vigyek/vihetek magammal?


2018. ápr. 27. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy a pszichiátrával kezdesz, mivel oda raknak mindenkit gyógyszerbeállításra.

Egyébként a nyílt pszichiátrián nagyrészt normális emberek vannak, kb. olyan problémákkal, mint ami neked is van. Ugyanazt vihetsz, mint a többi kórházi osztályra. Csak vigyázni kell a tolvajokra ugyanúgy, mint a többi kórházi osztályon, úgyhogy a családi aranykészletet inkább hagyd otthon.

2018. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat a gyogyszerbeallitas azert nem 1-2 nap szokott lenni, az alatt nem derul ki semmi. Inkabb 1-2 het. A lopas tenyleg elofordulhat. Amugy torolkozo, zuhanyzos papucs, telefontolto, semmi ekszer, keves keszpenz stb. Laptop tablet szerintem felejto, el ne lopjak. Telefont meg mindig cipeld bent magaddal. Gyogyulj meg!
2018. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-)


A tabletet, laptopot apa mondta. Èn félnék, hogy ellopjàk. Inkàbb viszek egy füzetet ès abba ìrom le a verseimet, meg a cikket amit netre szànok. :) Ùgy tudom van telefon amit ott lehet ingyen/pènzért hasznàlni. Könyvet azt vinnèk, de remèlem nem lopjàk el. Meg van egy plüss amit elvinnèk, de fèltenèm. Hülyèn is néznèk ki egy fehèr macival a kezemben mindig. :D De jòl esne ha ott lenne. Szerintetek kòrhàzi vagy sajàt hàlòingben kell lenni? Az ebéd ingyenes meg a mikròhasználat ilyesmi?

2018. ápr. 28. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Tablet, laptop felesleges baj lenne csak. Telefon nem tudom hogy működik ott, de biztos mindenhol adnak lehetőséget a telefonálásra - viszont ez elég macerás, jobb ötlet vinni magaddal telefont, már csak tablet/laptop alternatívaként is, csak mindig tartsd magadnál.

Lehet, hogy ez helytől függ, de ahol én voltam ott simán abban aludtál, amit vittél, napközben utcai ruhában. Biztos adnak ruhát, ha kell, de ki akarna kórházi hálóingben aludni?

Mivel gondolom állami kórházba mész, így van ott reggeli, ebéd, vacsora ingyen (vagyis hát nem ingyen, mert ha nem fizetsz TB-t, akkor nincs kórház sem), ami kevés és rossz, úgyhogy mindképpen vigyél magaddal kaját, mert éhenhalsz.

Szerintem ez is helytől függ, de kétlem hogy bármelyik nyílt pszichiátrián lenne 1-2 szabad mikró, amit bármikor használhatsz. Max ha a nővéreknél kuncsorogsz, hogy szeretnéd a mikrót használni, ami kellemetlen, és macerás, csak úgy mint a telefonért kuncsorgás. Jobb ötlet inkább hideg élelemmel készülni.

2018. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol en voltam allami korhazban, ott van a betegeknek 1 mikro es meg wifi is. Bar nem minden szobaban jo a jel. A kaja is jo volt, csak mennyisegre a ferfi betegeknek keves. Noknek eleg volt. Mobilt erdemes vinni es akkor azt mindig magadnal tarthatod. Sajat haloing meg kell wc papir es kezmoso szappan magadnak mert az sehol sincs. Amugy korhazankent is valtozo h milyen a kaja, van-e mikro stb.
2018. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!