Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkibeteg lettem, mert...

Lelkibeteg lettem, mert rádöbbentem, mennyi hibát követtem el a múltban, meg tudok változni 23 évesen?

Figyelt kérdés
Nem voltam őszinte, sokat hazudoztam magamról, hogy menőbbnek tűnjek, a családom tanácsait sose vettem figyelembe, a magam feje után mentem, túl sokat beszéltem össze vissza, nem gondolva a kimondott szavak súlyára. Rájöttem, mennyi hibát elkövettem már életem során, van esélyem hogy jobb ember váljon belőlem? Egy hete nem tudok aludni, mivel magamnak nem tudok megbocsátani.

2018. ápr. 30. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Változáshoz sosem késő. Az ember a hibáiból nagyon sokat tud tanulni. Már az ,hogy így felismerted ezt és belenéztél önmagadba, már ez elég nagy lépés. Merj megbocsájtani magadnak, még nagyon fiatal vagy, konkrétan most lépsz be a felnőtt életbe. Én is nagyon sok mindent bántam, de idővel rájöttem ,hogy azokból is csak tanultam és az emléke segít ,hogy jobb ember legyek. Időbe telik, de menni fog, ez csak egy átmeneti dolog én úgy hiszem. (23/F)
2018. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz ez a kérdés nem az enyém és évekkel ezelőtti, de én is kérdeznék:


És hogyan tudtál elindulni a megbocsátás útján? Én is követtem el rossz dolgokat (nem súlyos, nem öltem vagy ilyesmi de megbántottam embereket), és nem tudok túl lépni rajta holott van ami már 8 éves történet. Vannak tippjeidd?

2021. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!