Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ennek a problémának...

Van ennek a problémának orvosi meghatározása?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mentális probléma e ?

Olvasom a valláskritika rovatot. Megy ott a pro és kontra.

Aztán észreveszem, hogy egyes mélyen vallásos emberek elkezdenek logikátlan dolgokkal bizonyítani valamit.

Például egy kérdés:

Mi a bizonyíték isten létezésére ?

A válasz:

Mert megírták a bibliában.


Úgy gondolom ez egy 7-8 éves gyerek értelmi szintjével egyenértékű. Látszólag a válasz adó felnőtt ember.

Én egyszerűen ostobának gondolom, de lehet, hogy az illető valamiben szenved, ami számomra nem meghatározható.


2018. máj. 1. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem orvosi, annál általánosabb: értelmi képesség, ami nagyon széles határok között változik.
2018. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idézném Albert barátunkat: "Csak a világegyetem és az emberi hülyeség végtelen... de az elsőben nem vagyok biztos."
2018. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy értelmes(nek látszó) emberek hogyan képesek ilyen nyilvánvaló dajkamesékben hinni.
2018. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy ezeket gyerekkorukban cseszik szét a szülők, vagy már felnőttként "ütik be a fejüket" ?
2018. máj. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!