Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, akinek volt...

Van itt olyan, akinek volt már sikertelen öngyilkossági kísérlete? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmi, éltem tovább
2018. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mentősök kimosták a gyomrom, bevittek a sürgősségire, majd átszállítottak a pszichiátriára, ahol jó sokáig voltam.
2018. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

detox, majd pszichiátria, több hetes bent fekvés.

adtak gyógyszert amit mindig lehúztam a wc-n.

megismerkedtem bent egy sráccal aki szintén öngyilkosság miatt volt bent.

összejöttünk, leléceltem otthonról örökre.

később ő meghalt (természetes halállal), de addigra már új városban éltünk messze minden régi dologtól, most vele közös gyerekünket nevelem.

most már el sem tudnám képzelni hogy öngyilkos legyek, hiszen a kiváltó októl már több mint 100 km-re élek.

ennyi.

2018. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kis István Balázs ***** válasza:
Hát egyszer tavaly követtem el egyet ,és most januárba. Voltam pszichiátrián. De az állapotom kicsit se jobb. Kevesebbet érzek az emberek iránt.
2018. máj. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 4. 06:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Infúzió, varrás, egy-egy ocsmány heg mindkét karomon életem végéig. 1 hónap pszichiátria, gyógyszer és állandó terápia kb fél évig. Azóta kb havonta elmegyek egyszer pszichológushoz, hogy nyugodt legyen család. De egyébként már örülök, hogy nem sikerült. Túl sok mindent hagytam volna ki, és bár az élet szívás, vannak benne dolgok amiket ha megtapasztalsz már nem is tűnik annyira borzasztónak :)

17/f

2018. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
par nap zart osztaly (ez meg vagy 40 evvel ezelott volt Mo on) kesobb kimostak a gyomromat terapias kezeles gyogyszerek. most mar nem teszek ilyet bar meg mindig eszembe jut ha nagyon padlon vagyok, de van akinek nagy szuksege van ram es az en felelossegem az o elete(eletuk).igy most mar elsosorban ha lent vagyok akkor segitseget kerek (gyogyszert igy is szedni kell) mert tudom hogy nekem az o erdekuket kell elsosorban szem elott tartani. nem gyerekrol van szo es nem is hazastarsrol.
2018. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

14 éve volt. gyomormosás, 1hét pszichiátria, de nem volt kötelező, csak a jogosítványom elvételével fenyegettek, ezért vállaltam.

nem volt durva bent , de a pszichiáterek gennyes emberek.előítéletesek, és gépiesen cselekednek.

2018. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!