Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlzott lámpaláz, Frontin?

Túlzott lámpaláz, Frontin?

Figyelt kérdés

Idén jelentkezett egy afféle lámpaláz,mikor fel kellett olvasnom a fogalmazásom az osztályban.A felénél rámjött a szapora szívverés,remegés,sírás.Nagyon megijedtem ennyire még sosem izgultam főleg nem ilyen piti dolgokon.Versenyekkor,felelésekkor semmi bajom nem volt.Azóta már 2x előfordult,egyszer egy hasonló esetben,másodszot meg versenyen.

Holnap megyek versenyre és szerintetek jót tenne egy 0.25ös frontin? Nem szeretném elcseszni.


Yasminelle fogamzásgátlót szedek november óta.18/L



2018. máj. 2. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Frontin lehet pillanatnyi segítség, de nem megoldás, ugyanis tompítja a gondolkodást.

Keressél egy hipnobehaviorista módszerrel kezelő terapeutát, és gyorsan, végleg megszabadulhatsz a szociális fóbiától.

2018. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
vegyél be propranololt, én is azt használok
2018. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

régen erre használtuk a felest a kocsmában :D

érettségi előtt egy feles és indulhat a vizsga.

a feles lehet kevésbbé kártékony mint a frontin, de rendszeres használata hasonló veszélyekkel járhat.

2018. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kevéssel előtte veszed be, le fog ütni, ha még nem szedted. Ha sokkal, kimegy addigra a hatása.
2018. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igyál előtte egy rakétát:D
2018. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érettségi előtt ne igyál!

Érezni fogják!

2018. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a fenét érzik, én is ittam 2 tequilát előtte, jól is sikerült :D
2018. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám a frontint. Előbb mindenképp próbálj ki valami természetes nyugtató hatású készítményt és a terapeuta is remek ötlet.
2018. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A verseny lezajlott,kis remegéssel és izgulással,de legalább nem blokkoltam le.:) Kamilla és zöldteát ittam,illetve bevettem egy B6 vitamint.
2018. máj. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!