Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 4 mg frontin hosszú...

Napi 4 mg frontin hosszú távon okozhat szervi problémát? Függőséggel tisztában vagyok. Meddig lehet szedni? Van jobb hasonló gyógyszer ennél? Hogy lehet leszokni?

Figyelt kérdés

#Frontin #szervi károsodás
2018. ápr. 19. 23:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miota szeded?
2018. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, először is... Ezt a magasabb dózist úgy kb 2 éve.. Kisebb megszakitással..
2018. ápr. 20. 05:38
 3/11 anonim válasza:

....nem mondod komolyan h 2 éve szeded? ....

És mi váltotta ki h szeded??? Miert kezdted el?

2018. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Alvás probléma... Más semmi gond, jó az életem..két kisgyerek, férj.. Minden adott... Le szeretném tenni....
2018. ápr. 20. 09:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lesz letenni!

Kérj orvosi segítséget, készülj fel a kemény elvonási tünetekre.

2018. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerivit kevésbé, inkább mentális problémákat okoz. Memóriaromlást főleg, de akár depressziót is.
2018. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... A szervi dolgok érdekeltek inkább.. Gyomor stb... A többivel tisztában vagyok.. Olvastam Ashton kézikönyv stb... Elvagyok sokszor 1,5, mgon is.. Főleg kora este érzem hogy be kéne venni... Olyan mintha megszokásból csinálnám... Senki nem is gondolná rólam ezt az egészet.... Olyan aktiv életet élek.. Nem is értem...
2018. ápr. 21. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:
4 mg az rengeteg....előszőr csak csökkentsd...2 mg 1 hónapig....utánna 1 mg aztán 0,5 mg a végén meg szedj helyette valami homeopátiásat ...valeriana vagy sedativ pc t ...így nem fogja megterhelni a szervezetedet...
2018. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Tudom hogy nagyon sok sajnos... Nem is értem hogy jutottam el idáig.. Köszönöm a tanácsokat, igyekszem.
2018. ápr. 24. 06:35
 10/11 anonim válasza:

Szia.

Na sikerűlt már valamennyire csökkentened, vagy van már valami változás?

2018. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!