Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder lennék? (Többi lent)

Lacixx67 kérdése:

Hipochonder lennék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy dohányoztam 4 honapon keresztül (heti egy doboz es nem mindig tüdőztem le) Aztán hirtelen egyik napról a másikra elkezdett fájni a torkom. Ekkor utánaolvastam és arra gondoltam hogy szájrákom van, ezért le is szoktam róla ( már 3 hónapja) Jobban megnéztem a torkomat és piros foltokat találtam rajta. Nemrég voltam gégészeten ahol alaposan megvizsgáltak, és azt mondták hogy nem látnak semmit, esetleg allergia okozhatja a panaszokat. Már egy honapja hanyagol a torokfájás. Most viszont jött egy kis seb a számba (kb fel centis) amit rögtön meg is mutattam a fogorvosomnak és azt mondta hogy kenegessem és majd elmulik. Viszont mar lassan 2 hete ott van es nagyon aggaszt hogy szajrak.

Lehet komolyabb baj vagy csak hipochonder vagyok?

Valaszokat koszonom, 17 eves vagyok.


2018. máj. 3. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony szájrák, előrehaladott stádium, csak ilyenkor már az orvosok nem mondanak semmit, mert nincs értelme.


Hamar lefolyik a betegség és pár héten belül meghal az illető. Mármint ha elüti egy vonat vagy ilyesmi. :DDD

2018. máj. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen valószínű, hogy hipochonder vagyok. Én is. Viszont a hipochondria általában nem önmagában van, hanem más szorongásokkal, depresszióval, ezért érdemes vele foglalkozni.
2018. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagyis valószínű, hogy hipochonder vagy. Ezt akartam írni.
2018. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Én is az vagyok, pánikbetegséggel "jött" nálam. Ha úgy érzed bátran menny el pszichológushoz, sokat tud segíteni.
2018. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!