Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezhető valami változás...

Érezhető valami változás fejben, ha neki kezdek tanulni?

Figyelt kérdés
Eddig nem tanultam de most elgondolkoztam ha napi több órát tanulnék, sőt mellette szedték agyserkentő gyógyszert, éreznék valami változást?
2018. máj. 7. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy erre gondolsz-e de nalam igy volt: elkezdtem tanulni es nagyon hamar almos lettem es nem tudtam tovabb tanulni

Most meg mar 4-5 orakat is kepes vagyok folyamatosan.

2018. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél többet tanulsz annál több kapcsolat ( ún szinapszis) lesz az idegsejtjeid között és egyre könnyebben fog menni a tanulás. És igen ha az agyad működése változik ( vagyis többet használod 😀 ) a szerkezete is meg áltozik, nagyon érdekes dolog. Kb az izom hoz hasonlítanám, ha edzel szépen megerősödik, aktívabb lesz, könnyebben keküzdi a kihívásokat. Gyógyszer nem hiszem szükséges, de változatos étrend és C vitamin, megfelelő folyadékbevitel elég.
2018. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feszíteni fog belülről, ahogy a tudás kezdi tágítani.
2018. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!