Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül lehetséges legyőznöm...

Egyedül lehetséges legyőznöm a depressziót?

Figyelt kérdés
Több orvosi segítséget is igénybe vettem, nem sok sikerrel és sajnos egyre rosszabbul érzem magam.
2018. máj. 29. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, és az orvosok helyett a gyógyult sorstársakkal vedd fel a kapcsolatot. Aki meggyógyult a depresszióból, az saját tapasztalatból fog beszélni, nem a könyvből tanult szöveget nyomatja.
2018. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És hol találhatok ilyen embereket?
2018. máj. 29. 21:22
 3/7 anonim válasza:
IGENIS LE TUDOM győzni. Ez járjon a fejedben! Ha TE nem határozod el a fejedben, hogy változtatsz, SENKI nem tud rajtad segíteni.
2018. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már feladtam,neked sok sikert!!!
2018. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat, kemény erőfeszítéssel változtam jó irányba és több szükséges célomat sikerült megvalósítanom. De mégis folyamatosan rosszabb az állapotom.
2018. máj. 29. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogadj be egy kutyát. Nekem rengeteget segít. Akkor is ki kell mozdulni, ha a hátam közepére sem kívánom. Mindjárt jobb lesz a kedvem a levegőtől, mozgástól.

Mindig hazavár, mindig örül nekem és nagyon sok szeretetet ad.

A gyógyszereken kívül Ő az, aki mindig ki tud húzni a mélypontról, amikor visszacsúszok.

2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, ma kimentem idegenekkel szelfit csinálni, eléggé pozitívan zárult a nap, de ennek ellenére el akarom érni, hogy 100 ember visszautasítson, ez kb 300 ember leszolítása után fog bekövetkezni


Rejection therapy nézz utána, ezt a kínos ciki érzést kell legyőzni magunkban teljes mértékben és akkor meg lehet gyógyulni

2018. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!