Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmit 16 mg...

Miért nem érzek semmit 16 mg xanaxtól? Még ittam is mellé lehetséges ilyen? Vagy immunis vagyok rá?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Sőt!! Egyszer bevettem kb 10-15mg xanaxot nagyon magam alatt voltam és ittam is rá így indultam neki az éjszakának. Úgy éreztem magam mint aki bevan spurizva reggelig meg sem álltam. Kérzdezték mitől pörgök ennyire adjak már nekik is de mikor elmondtam mit vettem be senki nem hitte el, hogy a xanax pia kombónak hogy lehet ilyen hatása. És nálam mindig ez a hatás jelentkezik. Én sem értem, mert a csak xanaxtól pia nélkül ellazulok ahogy kell.
2018. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Jól gondolom, hogy nem most vettél be életedben először nyugtatót? Igen, egy idő után hozzászokik a szervezet. És nem is egyformán hat mindenkire.
2018. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

A Rivotril pl. biztos, hogy kis mennyiségben nyugtat csak, nagy mennyiségben kifejezetten pörget.


A Xanaxnak is lehet ilyen hatás, az is benzo származék.

2018. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálni, beveszek 15 db 1 miliset és iszok rá 2 dl vodkát. Az ilyen embereknek, mint mi, már kevésbé reagálnak a GABA receptorai, ezért nem érzünk olyan markáns hatást, mint az első alkalommal. De ha egy olyan embernek adnál egy ilyen benzokoktélt, akkor az vagy aludna jó sokáig, vagy alvás közben leállna a légzése és meghalna.
2018. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyerekek, én néha (sokat utazok a vilagban, most épp Klalifirnia)a hetleg miatt egy 0,25öset veveszek es alszok mint q bunda. De a 0. 25 fele is elég lenne...
2018. máj. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szervezeted valószínűleg megszokta már ezt a hatóanyagot. Gondolom nem először csináltál ilyet.
2018. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!