Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril mellé lehet szedni...

Rivotril mellé lehet szedni Wörishofener Nervenpflege nyugtatót?

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött a panaszom (Hipnagóg hallucináció) este elalváskor félálomban. Sajnos ez akkor nagyon zavarta az alvásomat ezért szakemberhez fordultam. Rivotril 0.5mg (este) kaptam,ami akkor segített is.A végén már "csak" háromnegyedet szedtem vagy annál is kevesebbet. De kb 1 hónapja nagyon rosszul alszom és ezért egyre stresszesebb is vagyok. Most újra egészet szedek de nem érzem hogy használna vagy nem úgy mint előtte. Ha el is sikerül aludnom , sokszor felébredek és néha vissza sem tudok aludni. Nem szeretném növelni a nyugtató mennyiségét. Viszont hallottam a Wörishofener Nervenpflege gyógynövényes nyugtatóról. A kérdésem az lenne, hogy együtt szabad szedni a 2 gyógyszert. Le szeretnék szokni a nyugtatóról nem pedig növelni. Valakinek már segített?
2018. jún. 5. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet szedni egyszerre a kettőt, csak a rivotril után nem fogsz semmilyen hatást érezni a gyógynövényes témák részéről. A rivo egy brutál erős nyugtató, míg a gyógynövényes cuccok jó indulattal is csak szelídek. Mintha egy alkoholista 2%-os sörrel próbálná csökkenteni a vodka elvonási tüneteit.
2018. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bajod nem lesz tőle, de minek?


A rivotrilból 50 szem nincs 1000Ft, ha szakorvos írja, kevesebb mint 100Ft.


Hatásos gyógyszer, bár 0,5mg nem a legerősebb.


A nervenpflege több ezer Ft, egyszerűen nem ér annyit, mert csak azt érzi az ember, aki nagyon érzékeny, hogy mintha egy kicsit nyugodtabb lenne, ha bevesz 4-5 szemet, de ha csak kicsit ideges, álmatlan, akkor azért nem érdemes annyit adni érte, ha meg nagy a baj, akkor azért, mert ez nem segít, csak a vényköteles gyógyszerek.

2018. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!