Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelent valami rosszat, ha vki...

Jelent valami rosszat, ha vki tudja befolyásolni az álmait?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyesek erre szándékosan törekszenek, de velem spontán történik. Rájövök, hogy ez csak álom és az lesz benne, amit akarok.


Ez azt jelenti, hogy nem tud kikapcsolni az agyam álmomban sem, vagy mi?


2018. jún. 10. 00:42
 1/4 anonim válasza:
Nem. Ezt tudatos almodasnak hivjak. En mar honapok ota probalkozok vele, de eddig csak 2x jott ossze majdnem. Szerencses vagy, hogy neked magatol jon. Hasznald ki :)
2018. jún. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a végén megálmodod a lottó ötöst.
2018. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Boróka21 válasza:

Én évek óta folyamatosan tudatában vagyok annak, hogy csak álmodom és ha valami nem tetszik, akkor felébresztem magam. Megváltoztatni még nem próbáltam, de ha mondjuk látom, hogy na ez itt egy rémálom lesz, akkor fogom és felébresztem magam. Sosem akartam ennek a "képességnek" a birtokában lenni, egyszer csak rájöttem, hogy "jé basszus ez csak egy álom, hát hadd keljek már fel, mert rémisztő ami itt van" és azóta használgatom ezt a dolgot. Vagy ha egy álmom unalmas, akkor is felébresztem magam egy pillanatra és alszom tovább és jön egy másik álom.


És valójában válaszolva a kérdésre, nem, nem hiszem, hogy rosszat jelentene. Egyszerűen csak ráéreztél a dologra. De az tény, hogy sokaknak ehhez évek kellennek. Már csak ahhoz is, hogy mondjuk annyit tudjanak csinalni, amennyit én, hogy felkeltik magukat, vagy hogy egyáltalan tudatosuljon benne, hogy álmodik.

2018. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tudom befolyásolni az álmaimat,de csak a saját szerepemet,mások mondatait vagy cselekvéseit nem tudom megváltoztatni,a helyet is tudom változtatni.Én szeretek így álmodni,de emiatt általában éjszaka körülbelül 4x fel is kelek.
2018. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!