Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Másnak is van ilyen?

Mi a bajom? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Mindent lassúnak érzek. A "pörgős akciófilmek" nekem dögunalmasak. Még a leggyorsabb zenét (power-metal) is gyorsítva hallgatom. A járművek, a napok, az idő, minden tök lassú. Legszívesebben gyorsítva tekerném az időt és az eseményeket. Nem szedek semmilyen drogot, és nem is iszok. Nem füvezek, és nem energiaitalozok. Szóval mitől lehet ez az érzés?

2018. jún. 17. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart? Történt valami, ami kiváltotta?
2018. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom konkrét eseményhez kötni, de szerintem minimum 1-2 éve megvan. Arra konkrétan emlékszem, hogy egy átlag filmet, amin más jól szórakozik, én képtelen vagyok végignézni. Mintha túl gyorsan dolgozna az agyam. Ja, egy könyvet is kiolvasok pár óra alatt. Mivel 10 másodpercenként lapozok, de úgy, hogy végigolvasom az oldalt. Hullámvasúton unatkozok. Múltkor néztem egy belső videót egy Bullet train-ről (golyóvonat), ment vagy 600 km/órával, arra mondtam, hogy kellemes tempó.
2018. jún. 18. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. És ugyanúgy alszol, ahogy korábban? Vagy kevesebbet?

Más testi tüneted nincsen?

2018. jún. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy alszok, más tünetem nincs. Csak olyan, mintha le lenne lassulva körülöttem a világ. Vagy én lennék felgyorsulva.
2018. jún. 18. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!