Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki ismer jó szegedi pszichiátert?

Ki ismer jó szegedi pszichiátert?

Figyelt kérdés

Kb. 14 éves korom óta szenvedek erős generalizált szorongástól, társasági fóbiától, közepes depressziótól.. Hogy ez genetikai és/vagy gyerekkori traumák miatt van e, nem tudom, nem tudhatom. Létező összes antidepresszánsra nem reagáltam sehogy, de szedtem antipszichotikumokat is, azok is hatástalannak bizonyultak.. Neten utána nézve, még a buspiron típusú gyógyszereket nem kaptam. Van ezzel tapasztalata valakinek?

Járok állami eü-be, nincs a dokimmal bajom, kedves, megértő, de nem javulok + klonazepám függővé tett 8 éve a mai napig... Jártam egy magán pszichiáterhez is pár hónapig (nem nevezném meg), negyedóra-20percért 10e Ft-ot kért, közhelyeket lebegtetett, szintén hatástalan gyógyszert írt fel. SSRI/SNRI és antipszichotikumok is teljességgel hatástalanok. Van köztünk olyan szegedi tag, aki ismer lelkiismeretes, szakmájában jó pszichiátert? Köszönöm.



2018. jún. 20. 10:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!