Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyermekvállalás? Tanári...

Gyermekvállalás? Tanári pálya? Kizárva?

Figyelt kérdés

Ciklotímiám van, és specifikus személyiségzavarom. Naponta 3-szor kell Medazapamot szednem. Nem szedem, csak akkor ha rosszul vagyok. Ez kb. havi 1-2 alkalmat jelent. Ilyenkor erősen szorongok, remeg kezem,lábam, és ok nélkül sírok, semmihez sincs kedvem.

Szeretnék kisbabát. De attól tartok, terhesség alatt, után rosszabbul lennék. Mit gondoltok? A tanári pálya is megfordult a fejemben, de félek fárasztana a sok diák, a sok óra. Stb.


24/N


2018. jún. 22. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

a tanári pályához 5-6 év egyetem/4-5 év főiskola szükséges, már csak az alatt is megbolondulnál.

Ha szeretnél gyereket, ne habozz, meg fogod bánni, kérdezd meg az orvosod, de szerintem nem ehet belőle baj. Viszont a sírás meg a sok gondoskodás meg fog őrjíteni, de szerintem megéri majd, ha később visszanézel

2018. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Most őszintén: ezt mért a gyakorikérdéseken kérdezed? Mért nem az orvostól? Nem gondolod, hogy nagyobb felelősséggel kéne erről a kérdésről gondolkodnod, mint hogy azt se tudod, kicsoda idegenektől várod a választ?

A tanári pálya nem előnyös ilyen betegségben. De egyáltalán: 31 éves korodban akarnál nekiállni tanítani?

2018. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Milyen személyiségzavarod van?
2018. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkerülő személyiségzavar
2018. jún. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!