Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy skizofrén idegent az utcán?

Figyelt kérdés
Leálltam a kocsimmal, erre odajön egy random nő, és elkezdett ordibálni, hogy ne merjem csapkodni a kocsi ajtót, mert bedobja a szélvédőmet. Nyilván valami skizoid barom, a kérdésem, hogy hogy lehet ezt kezelni? Hívjam rá a mentőt, rendőrt? Mondjam neki, hogy ezt megteszem? Csapjam pofon úgy istenesen?

2018. jún. 23. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb amit tehetsz, hogy elkerülöd messzire.

Vagy ha már a közeledben van, akkor nem kommunikálsz vele, nem provokálod.

De a hepajkodás nem megoldás.

2018. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyet értek az előzővel, ne vedd figyelembe egyszerűen.
2018. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én simán ráhívnám a rendőrt. Csak arra kell ügyelni, hogy addig ő ne menjen el, amíg kiérkeznek a zsaruk.
2018. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

1. Ez nem skikofrén és nem is skizoid, hanem szociopata. Halvány lila gőzöd nincs a mentális betegségekről, csak hablatyolsz össze vissza, egy 4. osztályos általános iskolás gyerek szintjén nem álsz pszichológiából.


2. Többféle megoldás is létezik. A, Leszarod. B, összevered és ő hív rendőrt, de jó szórakozásnak ígérkezik, ha dominálni tudod a harcot.

2018. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te talán pszichiáter vagy?


Pont ismerek közvetve skizókat és ugyanilyenek. A szociopatának tök mások az ismérvei. Ők inkább manipulálnak, nem agresszívak.


No de, persze én is szívesen otthagytam volna, hagy beszéljen. A gond az volt, hogy beígérte a kocsim bezúzását, nekem meg el kellett mennem.


Dominálni tudtam volna, egy tapló gyöngyszem qrva volt :)

2018. jún. 23. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

"A szociopatának tök mások az ismérvei. Ők inkább manipulálnak, nem agresszívak."


Azok a pszichopaták, ember. Mondtam én, hogy semmit nem tudsz a témában.

2018. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszel tudomást róla, nem reagálsz, ha hozzád nyúl, vagy nem száll le rólad rendőrt hívsz, legvégső esetben megütöd.

Elítélem az olyan embereket akik ha kell ha nem egyből támadással reagálnak le valamit. Egyszer szemtanúja voltam egy esetnek amikor egy pali kipattant a kocsijából és a földhöz b...szott szó szerint egy fiatal nőt , de úgy hogy csak úgy koppant, csattant a feje a kövön,a kezében levő holmik repültek szana széjjel, az ásvány vizes flakonjai szétrepedtek és folytak mint a duna vize. Mentálisan sérült nő volt egyértelműen.


Ezért, ezt látva, simán alá tudtam volna rúgni a palinak, a kocsiját ripityára törni és két akkora hatalmasat lekeverni neki, hogy percek múlva térjen csak magához.

2018. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó, jó igazad lehet. Viszont mondom láttam már skizotípeket, és ők is pont ilyenek voltak ezekben a fázisaikban, hogy ok nélkül b*szakodtak, beleálltak mindenkibe.


Nem akartam támadni, ha nincs rá szükség, ha elmegy magától. Rengeteg ugyanilyen futóbolondot láttam már. Feléjük sem fordultam. Itt most a kocsi volt a más helyzet. Nyilván nem akartam otthagyni, megvárni, hátha tényleg beváltja az ígéretét. Ezért gondolkoztam, hogy oldanám meg.

Az a bodyslam a csávótól elég durva húzás volt. Vedd figyelembe, hogy én is csak egy pofont írtam...Az kellően fáj, de kárt nem okoz. Hátha sikerült volna hard resetelni az agyát.

2018. jún. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!