Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne a tanácsos ebben a...

Mi lenne a tanácsos ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kis szorongással tölt el a dolog azért irtam ebbe a kategóriába. A munkahelyemen (amit nem neveznék meg ) dolgoznak biztonsagi őrök. Van köztük egy aki nagyon szimpatikus nekem olyan aranyos de kissé lökött stilusa van de pont ez teszi aranyossá. Arra gondoltam mi lenne ha barátkoznék vele de szerintem nem facebookon kellene beszélni hanem pl megkérdezni tőle hogy pl ha éjjel egyedül van ott,benézhetnék e hozzá. Bár nem tudom egyedül van e éjjel. A munkahelyemhez 10 percre van az otthonom tehát nem gond a hazamenetel. Vagy inkább maradjon a Facebook? Mit javasoltok? Nem akarok ciki helyzetbe kerülni
2018. jún. 28. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyesen mindig jobb.De a fb mint áthidaló megoldás, sem rossz.

Megtudakolod burkoltan hogy mikor van egyedül és megleped. De ha random ugrasz be, és többedmagával van, az se égő,sőt... Talán jobb taktika ha nem rögtön veszed célba hanem leteszteled hogyan viselkedik olyankor,a társaival és veled.

Persze nem tudom mióta vonzódsz hozzá és mennyire ismered azonfelül amit leírtál.Sok szerencsét mindenesetre.

2018. jún. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eloszor is ez a felnott parkapcsolatok kategoriaba valo. Az 1. meg szerintem nagyon rossz tanacsot adott. Gondolom no vagy. Ez tulzott nyomulas lenne egy notol. Max kezdj el ovatosan kozeledni vagy facen vagy szemelyesen amikor amugyis bemesz dolgozni. De hogy csak miatta beugrani es ha ezt o is tudja hogy csak miatta mentel be, szerintem tul felkinalkozo. Ha ferfi vagy (mert vannak noi biztonsagi orok is) akkor mondjuk jo otlet.
2018. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!