Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalis betegek ti hogy...

Mentalis betegek ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Aki depresszios, bipolaris, skizofren, stb hogy ismerkedtek? Mikor mondjatok el? Es egyaltalan tudtok ismerkedni? Tarskeresoztem, de ez az uresseg erzes szornyu.

2018. jún. 29. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én depresszióra és pánikra szedek gyógyszert,az utóbbi 2 mg frontin/nap de közel sem teljes az életem,bennem is ott van az üresség érzése,és hát hamarosan megyek egy rehabilitációra hogy megszabaduljak a gyógyszertől és ettől a régóta tartó mindent befolyásoló állapottól!Ha szeretnél beszélgetni,írj nyugodtan privátban!
2018. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal elmondtam az elmúlt 2 kapcsolatomnak, hogy bipoláris depresszióm van. Szerintem csak így érdemes.
2018. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után kiütközik, de azért beszélek is róla. Általában nem veszik komolyan - látszólag -, de később sajnos nagyon sok szenvedést okoz, és aggodalmat szül. Ha nem veszem fel a telefont, nem tartom magam egy megbeszélt találkozáshoz, azonnal a (szubjektív) legrosszabb lehetőség merül fel a páromban.


Már évek óta együtt vagyunk, munkahelyen ismerkedtünk meg. Korábban interneten, vagy régi sulis ismerősök közül kerültek ki a választottaim. Általában ők is érintettek voltak, még ha nincs is mindig diagnózis.


Felnőttként eleve nehéznek gondolom az ismerkedést a szabadidő hiánya végett.

2018. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy :( Nem tudok ismerkedni, vagy ha ismerkedek is, az mindig rosszul sül el, ezért úgy döntöttem inkább hagyom, mert nem nekem találták ki :(

Amúgy bipoláris és pánikbeteg vagyok


17/

2018. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok mentális beteg,de az első barátnőm az volt.Fura volt,féltem ha nem vette fel a telefont,de segítettem neki ha rossz paszban volt,akár hajnali 3-kor is felvettem neki a telefont ha nem érezte magát jól.Ahhoz képest hogy 18 éves volta akkor ő 17 jól bírtam,de ő szakított velem,mert egy úgy gondolta hogy a távolság meg a problémai teher nekem,pedig nem volt az.
2018. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!