Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akne hegek és a mentális...

Akne hegek és a mentális állapot között van összefüggés?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elég erősen van, ti hogyan látjátok?

2018. jún. 27. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Velem is ez van, ugyan nem vagyok benne biztos, de elképzelhető, a következő miatt:

Sajnos eléggé sebes a lábam. Én egyszerű allergiára gondoltam, vagy valami hasonlóra, ezért elmentem a bőrgyógyászhoz, hogy adjon valami krémet. Ahha. Nem egészen allergia. Mint kiderült, egy igen nehezen gyógyítható betegségben szenvedek, ugyanis nem maga a sebek a betegség, ezek csak a tünetei egy mentális betegségnek (nem egy konkrétnak... úgy az összesnek). Az én esetemben depresszióról van szó. És valóban, adott valami krémet, az teljesen elfogyott, de a lábam még csúnyább, mint volt. Mert jelenleg nagyon rossz állapotban vagyok. Viszont volt egy ilyen egy hetes időszak, amikor annyira nem volt szar minden, akkor a sebek is enyhültek.

Ez kifejezetten a végtagokon lévő sebekről szól, nem a pattanásokról, szóval biztosat nem tudok mondani.

2018. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy értettem, hogy mennyire teszi rá a bélyeget a tudat, hogy akne hegek vannak az arcodon az önbizalmadra és ez egy negatív spirált indíthat el, ha fejbe nem rendezed magad
2018. jún. 27. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaa, félreértettem, bocsi. Az biztos, hogy az önbizalmad kevesebb lesz tőle. Pláne, ha mások is szóvá teszik. Ma sok idő után először mentem smink nélkül dolgozni, persze, hogy többen is elkezdtek b..szogatni, hogy hogy nézek ki...
2018. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!