Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozhat egy kis depressziót...

Okozhat egy kis depressziót ilyen gondolatok?

Figyelt kérdés
Szeretem a munkám,de mégse azt a munkát végzem amit igazán szeretnék.Rendőr szeretnék szívem szerint,de szemészetileg nem mennék át az orvosin és ezért kicsit életuntnak érzem néha magam.
2018. jún. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemműtét?
2018. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan éreztem a munkám miat, mert én sem tanulhattam annak, ami igazán vonzott, de lassan beletörődtem/meggyőztem magam, hogy jobb is, hogy így alakult (csodálatos embereket ismertem meg, kevésbé stresszes ez a munka, mint a másik, stb.).

Miért szeretnél rendőr lenni, mi vonz benne? Ha erre a kérdésre tudod a választ, el lehet kezdeni gondolkozni, hogy azt a dolgot milyen más módokon lehetne még megszerezni/elérni.

2018. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Mindenki rendőrnek születik, de van aki továbbtanul. :D

2018. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék mert szép hívatásnak tartom,igazán férfias munka úgy érzem ha az lennék még jobban felnéznének rám,tisztelnének.Alapvetően mindig katona/rendőr lelkületű ember voltam,nyugodt megfontolt de ha kellett hezitálás nélkül csaptam oda bárkinek még akkor is ha tudtam hogy az illető erősebb.Másik hogy szeretném a hívatás által védeni azokat akik segítségre szorulnak.Műteni azért nem fogom a szemem mert életembe annyiszor voltam kórházba abból igaz csak egyszer volt műtét amikor feleslegesen csináltak orrmandula műtétet aminek hála orrvérzős lettem.
2018. júl. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!