Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál van titoktartás?

Pszichológusnál van titoktartás?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok, szoszerint romokban van az eletem. Depresszoi, szorongas, panik, duhrohamok, vagdosas, rohamivas, eveszavarok, alvaszavar minden osszegyult, egyik a masikbol csak mert soha nem ereztem eleg jonak magam. Valahogy nehezen leirtam ezeket mert tudataban vagyok annak amit csinalok es hogy nem szeretnek igy elni, es odaadtam a szuleimnek, akik el akarnak vinni pszichologushoz. Maganrendeles, korhazba nem akartam mert begyogyszereznek es minden orvosi papiromon ott lesz. Ilyenkor a pszichologus beszelni fog a szulokke? Vagy ugye csak en leszek bent es nem mond nekik semmit, csak azt hogy mennyi ideig kell kezelni? Illetve nem lesz fura egy ferfihez menni? Marmijt vannak szexualis problemak is, inkabb fusztraciok amirol ha kerdez kinosabb valaszolne es nem szeretnem ha visszajutna apaekhoz.
2018. júl. 3. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Van titoktartás! Lehetsz hozzá őszinte, és érdemes is, mert úgy tud neked segíteni. Sokat tanult a pszichológus, hogy segíteni tudjon a hozzá fordulókon. És nem "ad ki".
2018. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ön vagy közveszélyes, akkor nem mondhat el semmit.
2018. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!