Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kezelésre számítsak,...

Milyen kezelésre számítsak, ha (valószínűleg, bár ez nem biztos még) bipoláris zavarom van és agorafóbiám?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy pszichológushoz vagy pszichiáterhez jársz. Mennyire súlyos az állapotod.
2018. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bipoláris zavarral cseszheted a pszichológust, mert az nem segít rajta. Azt pszichiáter kezeli erre alkalmazott gyógyszerekkel vagy gyógyszerkombinációkkal. Hangulat stabilizálót és antidepresszánst adnak rá, vagy súlyosabb esetben antipszichotikumot.
2018. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek, ha szükségem lesz gyógyszerre, akkor lehet alkudozni a pszichiáterrel?

Mániás időszakomban nincs szükségem rá, olyankor jól vagyok, és a gyógyszer csak elcseszne. Jó,igaz, olyankor kicsit túlpörgök, de egyáltalán nem vészes, mert csodálatosan érzem magam, és nem csinálok olyan dolgokat, ami veszélyes lenne önmagamra vagy másokra.

A depresszióm szokott nagyon erős lenni, de az tényleg valami brutális. Akkor én is úgy érzem, hogy kell a gyógyszer. Szedném is rendesen.

2018. júl. 6. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Javaslom, hogy ne pszichiáterhez menj, mert telenyom kemikáliával. Keress föl egy jó kineziológust. A másik javaslatom, hogy vedd meg, olvasd el Dr.David R.Hawkins ELENGEDÉS c. könyvét. Kötelező olvasmány. Meglátod, hogy nagyot fog veled fordulni a világ.
2018. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arkhowar ***** válasza:
Tudom régi a kérdés, de (ha már megtetted tárgytalan) Pszichiáter kell neked nem spiritiszta... Hidd el segít, nekem is sokat segített annó az orvos 😀.
2018. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ide valóban pszichiáter kell. Viszont mániában is kell szedni a gyógyszert, mert olyankor csak hajszál választ el az őrültségtől/balhétól. Nem kell általánosítani, hogy a pszichiáterek teletömnek gyógyszerekkel. Vannak normális pszichiáterek, és van eset, mikor szükség van a gyógyszerre.
2018. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!