Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha olyan dolgokat megteszek/me...

Ha olyan dolgokat megteszek/megveszek amikre eddig vágytam enyhülhet a szoronságom?

Figyelt kérdés

Egyik nap úgy gondolom hogy de jó lenne motort venni lerakni a jogosítványt rá vagy venni egy jobb gépet hogy tudjak játszani mint régebben meg egyébb sok kisebb apró dolgot megtenni amit szerettem volna.Ezek a "vágyak" vagy nem is tudom hogy írtam sokszor benne vannak a felyemben.Leginkább esténként aztán másnap nincs kedvem hozzá sajnálnám rá a pénzt (holott lenne rá bőven) minek az nekem úgyis megunom hamar stb...

Volt már valaki hasonló helyzetben ?


2018. júl. 5. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, attól függ mitől szorongsz...
2018. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy vagy igen vagy nem. Ha pont egy olyan szenvedélyt találsz, ami 100%-ig a te utad, akkor igen. Ha csak egy vágy, akkor egy ideig jó lesz, de utána visszaesel.
2018. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem tudom mitől szorongok nem mondanám magam egyik kategóriába sem.Úgy fogalmaznám meg hogy nem találom az életelben azt ami élvezetesebbé teszi lefoglal szeretem csinálni..csak úgy elvagyok.

Biztos emlékeztek rá gyerekként hogy volt olyan dolog esemény amit annyira vártatok hogy alig bírtatok lefeküdni :D

2018. júl. 6. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én értem és megértem. Nekem is vannak ilyen időszakaim, szóval tudom ez milyen. De ha most azt gondolod ez tenne boldoggá, akkor csináld, ha meg nem próbálod meg, akkor nem tudod, hogy jó lesz-e vagy sem.

Tanulj meg valami hangszeren játszani pl.

2018. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!