Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez molesztálásnak számított,...

Ez molesztálásnak számított, vagy az én hibám is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok,és ez kislányként történt velem,de igazán most jött elő bennem,és rengeteget sírok,bánkódom emiatt. Kiskoromban sokat járt hozzánk egy ismerős,akivel sokszor hagytak egyedül, és mindig olyanokat tett,amit én nem akartam, de viszont ellenkezni nem mertem,féltem,és soha nem is mondtam el senkinek. :( Nem akarok erre gondolni.. mára már több mentális betegség is kialakult nálam,és lehet ez mind erre vezethető vissza. :(

2018. júl. 9. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy hibás, egy kislány voltál. Érdemes lenne felkeresned pszichológust. A molesztálás nem derül ki ebből, mert nem írtál konkrét dolgot, de valószínűleg annak számított :(
2018. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ, hogy szerinted miben nyilvánult meg a molesztálás?
2018. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el hogy hibas lettel volna!!! Ez az egyik legkartekonyabb gondolat bantalmazaskor. Keress fel pszichologust, kerj segitseget! Minel elobb. Ne huzd el 30-35 eves korodig mint sokan.
2018. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás! Egy gyermekkel nem teszünk olyat, amit nem akar, se testileg, se lelkileg. Ha akarsz, mesélj privátban.
2018. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás. Kis gyerekként nem tudod mérlegelni a szituációt.Keresd meg a csávót térdeld tökön 5x és hugyozz rá. Eut tudom ajánlani.
2018. júl. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!