Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániás depressziós a rokonom?...

Mániás depressziós a rokonom? Szitu lent?

Figyelt kérdés
a szitu a következő:sztem szülés utáni depije volt, most lesz egy éves a gyereke.tegnap bezavarodott, szörnyű dolgokat csinált.férje bevitte a kórházba, jelenleg altatják- nem tudom meddig..aki volt hasonló helyzteben rokonnal, baráttal azzal mi történt? mennyi idő volt míg jobban lett?-Ő nagyon de nagyon Isten központú lett, csak ezzel magyarázott egyfolytában h majd Isten mindent megold, stb stb.én speciel bele vagyok betegedve lelkileg annyira megviselt. tegnap délelőtt találkoztam vele utoljára na akkor már szó szerint megijedtem tőle mert a szemei össze voltak kavarodva, meg úgy eszélt mint egy elmebeteg.erre délután megtette amit- nem lett öngyilkos, bár korábban voltak kísérletei....kérlek adjatok erőt feldolgozni....ez szörnyű....
2010. jún. 18. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen ez szülés utáni depresszió alatt előfordulhat. Nekem anyukám ilyen volt, kiskorunkban évente került kórházba, de lehet más lelki betegsége is volt, nekem nem nagyon beszéltek erről.

Annyit tudtok tenni h nem fordultok el tőle bármilyen szörnyű is látni őt ilyen betegen,és támogatjátok őt h meggyógyuljon és rendbejöjjön, remélem sikerül.

2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!