Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki aki fiatal...

Van itt valaki aki fiatal kora ellenére parkinson kórban szenved? Nagyon jó lenne ha tudnék róla beszélni valakivel. Én 48 éves férfi vagyok és 3 éve vagyok beteg.

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 02:18
 1/5 anonim válasza:
6%
De uram, ön már nem fiatal.
2018. júl. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jellemzően időskori betegség. Ahhoz képest még talán kicsit korai 45 évesen. Egyébként ki mondta hogy én fiatal vagyok? Tessék még egyszer nekifutni a mondat értelmezésének.
2018. júl. 17. 02:53
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
de akkor miért kell hogy fiatal legyen akivel beszélsz? és a 48 elég öreg szóval "normális" a betegség. volt egy tanárom aki 45 éves volt és már beteg volt egy ideje.
2018. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de nem ez a jellemző. Nem is ez a lényeg. Azért szeretnék fiatallal beszélgetni mert aktív munkavállalói korszakban vagyok és ez foglalkoztat a legjobban, hogy ki meddig és hogyan tud, tudott dolgozni.
2018. júl. 17. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer indukálta másodlagos parkinzonizmusom van. Ha gondolja írjon rám. 26/F
2018. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!