Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani valami jo...

Tudnátok ajánlani valami jo programot?

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves fiú vagyok. Nincs barátnőm nincs barátom se akivel járnék össze vissza sajnos elég le pukkant faluba elek. Magányos vagyok. Anyum mindig a parjanal van vagy dolgozik tesom meg már nem itt el egész nap és este magam vagyok úgy érzem meg örülök a maganytol és semmit tévestol házimunkán kívül mit lehet egyedül csinálni amivel el foglalom magam ? Van macskám de az na... valami ötlet ? Főleg este nem tudok aludni.... sose beszélek senkivel nem is kersnek.. ha én keresek valakit akkor le ráz... egyre rosszabb ez az élet.

2018. júl. 20. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom kozhely, de esetleg sportolni, olvasni?


En hasonlo helyzetben vagyok, mint te, azzal a kivetellel, hogy nem erzem magam egyedul, es valamiert nem vagyom tarsasagba. Nekem a napjaimat a macskaim kotik le, a napozas, olvasas, es rengeteget sportolok (futas-uszas-biciklizes-gorkori). Sportesemenyeken, uszodaban, futopalyan még ismerkedni is lehet, esetleg ott konnyebben szerezhetnel baratokat. :)

2018. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak a sport nem vonz esetleg motorozás amit szoktam 15 percet az se vonz annyira. Úszás se vonz sajnos. Olvasni próbáltam de egyszerűen nem köt le :(
2018. júl. 20. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
GTA V.
2018. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, egy kis uncsi faluban élsz. sok szabadidővel, és internet hozzáféréssel rendelkezel.


nem tudom mi köt le, de helyedben keresnék valamit, ami segíthet lelépni. tele a net oktató videókkal, ingyenesen leszedhető trainingekkel, stb...

2018. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!