Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a depresszióval?

Kis István Balázs kérdése:

Mit csináljak a depresszióval?

Figyelt kérdés
Már annyira súlyos hogy éjjelente nem alszok,kezeltek pszichiátrián öngyilkos kisérlet miatt és már megint gyötörnek ilyen gondolatok. Nem akarok kórházba menni megint. Annyira nincs erőm semmihez se. Ritkán rám tör egy fáradtság és alszok sokat. Nem tudom hogy mit csináljak. Lassan 2 éve gyötör. Én már minden segítséget megpróbáltam. De az se megoldás hogy pszichiátriára megyek feleslegesen.
2018. júl. 20. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy feleslegesen? Milyen segítséget próbáltál meg? Kaptál gyógyszert, nem? Szeded?
2018. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De megoldas ha mesz es nem feleslegesen. Amugy...egy depressziós kijelenti,hogy ő depressziós? A depresszív reakció nem ugyanaz.
2018. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Igen, kijelenti. Az csak a filmekben van, hogy a beteg ellenkezik, és tagadja, és nem ismeri be, hogy depressziós. Mert ugye ebből lesz a storyline. A való életben igenis van, aki felismeri saját magán. Pláne, ha járt már pszichiátrián (mint a kérdező), ahol gondolom a pszichiáter is közölte vele. Meg azt ne mondd már, hogy egy teljesen egészséges ember öngyilkos akar lenni, és meg is próbálja megtenni...
2018. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Add ki magadból a dühödet. Szarj le mindenkit magad körül. Csak magaddal törődj és magadnak akarj megfelelni.
2018. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!