Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet emiatt van hangulatingad...

Lehet emiatt van hangulatingadozasom?

Figyelt kérdés

Honapok ota ramtornek rosszulletek, ami panikhoz hasonlo ragodok akar a semmin is orakig tudom magam marcangolni apro piti dolgokon. Ejszaka, ha eszembe jut valami negativ dolog kepes vagyok fent lenni szinte egesz ejszaka. Pedig halisten semmi nagyobb de meg kissebb problemam sincs mostanaban, ami elohozhatta ezt.


Vannak orak amikor akar “ongyilkos” letargikus allapotba kerulok. (Nem akarok meghalni!) egy honapja elmentem orvoshoz, aki tovabbkuldott neurolohus/pszichiaterhez, ott azt mondtak, hogy erre meg nem irnak fel gyogyszert, amit igazabol nem is banok. Azota eltelt par het jobban is vagyok valoszinu a tudat, hogy ok nem titulaltak betegnek. Viszont parnalonta ramjon ok nelkul ez a letargikus allapot, ami elmulik par ora utan. Regen nem volt ilyen soha velem. Multheten elmentem vervetelre, ahol megallapitottak, hogy vashianyom van es verszegeny vagyok. Lehet emiatt van ez az egesz depressziv hangulat?

Holnap megyek orvoshoz a leletemmel.

Volt mar valakivel ilyen?

Mar nem tudom mitevo legyek :( elvagyok keseredve.


2018. júl. 29. 22:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert, telefonrol irtam.
2018. júl. 29. 22:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Vashiány okozhat levertséget, igen, de nem hiszem hogy csak ez van a háttérben, azért ez kicsit komolyabbnak hangzik.
2018. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!