Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Falcolgatom magam amiről le...

Falcolgatom magam amiről le akarok szokni Ajánlanátok valami online oldalt?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok . És egy évet jártam pszichologushoz. Nem segitett valami tul sokat. Kb decemberben el kezdtem falcolgatni magan elöször csak a csuklom aztán a combjaim.. De le tudtam tenni kb ugy két honapra. Most viszont megint elkezdtem és kétségbe vagyok esve . Félek hogy megtudják de nem tudom abba hagyni. Problémás a csaádom és szana széjjel esik körülöttem minden ... pár példát irok. ( az anyám utál és minig a fejemhez vágja hogy nem visszem semirre. a kisebbik növérem pokolá teszi az életem, szavakkal bámnt és fenyegetőzik többször csinált már olyat hogy kijelentette hogy utál és hogy nem vagyok a testvére. A másik teóom Katona és töle tiltanak a szüleim mert anyám pénzéhes és a katona tesóm el költözött és nem ad anyunak már pénzt . És rá akarnak venni hogy ne beszéljek vele. Megtiltoták hogy felhívjam . ) Családi dolgok miatt kezdtem pszichologushoz járni a szüleim tudta nélkül . !!! a lényeg hogy azt szeretném tudni hogy van e valami online oldal ahol tudnának segiteni. Mert tudom hogy ez egy betegség és abba kell hagynom .

de a szüleim tudta nélkül kell lebonyolitsam.



2018. aug. 3. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hideg viz azonos hatast fejt ki, boldogabb leszel tole. Esetleg probalj meg hideg vizben zuhanyozni, ha nincs keringesi, vagy vercukor problemad. Lassan lelegezz, ne kapkodd a levegot. Fokozatossan juss el 5 10 percig.


Ha mar jol megy egy nagyobb talba tolts hideg vizet es szorj jegkovkakat. Rovid ideig nyomd bele az arcod.

2018. aug. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. aug. 4. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privátban nyugodtan ha szeretnél beszélgetni :)
2018. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!