Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok enni inni. Fogytam...

Nem tudok enni inni. Fogytam 5 kg-ot. Ami nekem nem hianyzik. Mit tegyek? Valami etvagy gerjeszto?

Figyelt kérdés

Elég sok stressz ért. Nem tudom feldolgozni ugy veszem észre. Voltam dokinal nem tudok enni inni...adott sanax sr azt mondta kell szedni egy kicsit. Volt valaki hasonló helyzetben?

2 pici gyerekem van es az idegeim sem a regiek. Félek h mi lesz ha nem eszek. De nem tudok. Érzem h éhes vagyok de nem megy le semmi... Mit tegyek? Laboreredmeny jó,ugy néz ki tényleg fejben van a baj...mit tanacsoltok? Vitamin?


2018. aug. 4. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

A stresszfaktorokat iktasd ki/küld el a húsba, jobban leszel. Ne akarj mindenkinek megfelelni, rázd le magadról őket, mert kicsinálnak.

Egyél étcsokit, könnyű megenni és javítja a közérzetet, aztán menjetek el a gyerekekkel kirándulni, az is jót fog tenni.

2018. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*búsba
2018. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B vitamin komplex, azok az idegre is jók meg étvágyat javítják.
2018. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es

Hogy hova küldje a pici gyerekeit?

2018. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hova tenni őket. Vettem be sanaxot reggel es este de össze vissza almodtam...

Most az elobb odegesseg jott ram es felelem. De nem tudom mitől....

Idegbeteg leszek vagy depresszios?

2018. aug. 5. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem stresszfaktorok, sajnálom azt, akinek az... Max. rajtuk jön ki a nyúzottság. Nekem is van három kicsi gyerekem.
2018. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!