Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy ez a férfi antiszoc...

Lehet hogy ez a férfi antiszociális személyiségzavarban szenved?

Figyelt kérdés

A pasi már a első találka előtt azt mondta szerelmes belém.

Már a találka előtt beszélt rólam az anyjának, ezt tudom.

Mindig dicsér, szerelmes verseket küldözget.

Nem akar a haverjától lemaradni, ezért amint lehet, minél hamarabb, akár 1 hónap múlva szeretné megkérni a kezem.

Gyerekeket is akar tőlem.

Azt mondja hogy el kell vele mennem egy nyaralásra, ami belföldön lesz, ne csináljak akkor semmit. A haverjával és annak barátnőjével lennénk.

A telefonján én vagyok a háttér, amit szintén láttam már.

Ha a Facebookon kilépek tőle akkor még marasztalna azt írja hogy csak megakarok tőle szabadulni. Telón szintén ezt mondja.

Sokszor megkérdezi mit csinálok éppen.

Egész nap rám gondol állítása szerint.

Most nem tudom hogy ezzel csak szopatni akar, vagy tényleg így érez.


2018. aug. 6. 21:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Nem tudom, de ijesztő. Én menekülnék.
2018. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja, biztos őrült... persze... vagy csak fülig szerelmes a szerencsétlen. De ha úgy jobb, keressetek magatoknak olyat, akinek ti lesztek az augusztusi numera, nem több.
2018. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mániákus. vigyázz vele
2018. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak azért alarja megkérni a kezedet, meg elvinni nyaralni, h ne maradjon le a haverjától? És még itt gondolkozol, ahelyett h behiztad volna a vészket? Nem tök midegy mi baja van? Menekülj azonnal és véletlenül se kötelezd el magad mert már így is csúnyán megszívod.
2018. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bírja az olyan kapcsolatot,ahol kicsit rátelepszik a párja akkor nem.De pld volt egy 35 körüli férfi aki udvarolt nekem.O egy hét után elment joshoz,aki azt mondta lányt fogok szülni neki, annyira megfeledkezett mindenről, hogy volt nap hogy 50 hívásom volt tőle,ha nem vettem fel még képes volt beallitani hozzám.Ilyen kapcsolatban én megfulladtam volna.Ket hét után mondtam,ne eroltessuk.2 évig!!Nőnap, névnap,karácsony, születésnap alkalmából reggel az ajtó előtt volt virág meg szerelmes vers.En a végén már szó szerint féltem.Nekem arról amit írtál ez jutott eszembe.De persze lehet hogy ő normális, csak első látásra bumm volt.. viszont ha nem 18-20-on pár évesek vagytok akkor én az első látásra szerelemben sem hinnék igazán.
2018. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már láttam a kérdésedet pár nappal ezelőttről.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ez te vagy, igaz?


Már mondtuk; ha nem tetszik neked ez, közöld vele, hogy hagyja abba. Amennyiben nem teszi, akkor bajok vannak, lépj ki a kapcsolatból.

2018. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként attól tartok, hogy valahogy jól esik ez a viselkedés az egódnak. De legyél NAGYON óvatos, mert NEM ismered jól, és ez nagyon rosszul is végződhet!
2018. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 ! Ezt a kérdést MINDEN NAP felteszi minden létezhető témakörben, ahol csak tudja !

Kérdező ! Te beteg vagy, mostmár teljesen biztos...

2018. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8, Tudnád nekem linkelni az általad említett kérdéseket?
2018. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9, sajnos nem tudom, hogyan kell linkelni, a felnőtt párkapcsolatok témában minden átkozott nap kirakja, de már itt is találkoztam a kérdéssel máskor is.

Szerintem aki mostanság sokat belenéz a gyk-ba, biztosan belefutott és linkeli.

Nem múlik el nap, hogy ki ne írná, a csóka folyton azt mondja, hogy a kérdező le akarja rázni, mert nem ír neki rögtön, stb, stb, stb...

Kérdező, asszem ezerszer leírtuk, hogy nem normális a viselkedése, állj már le !!!!

Te is pont annyira idióta vagy. Egyszerűen mániákus vagy már.

2018. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!