Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil? Feljek tole?

Escitil? Feljek tole?

Figyelt kérdés

3 napig negyed szemet kell szednem, utana felet. Panikolok ha kell ha nem, erre kaptam, szukseg eseten xanaxot is szednem kell. Nem tudok elmenni bulizni, meg joforman sehova mert azon kattogok hogy mikor panikolok be megint a semmin. Ilyenkor ha jelentkezik ez a szorongasos epizod azt erzem, hogy valami baj van, azonnal mentot kell hozzam hivni, de nem tudom megmondani, hogy miert vagyok ideges,miert kene mento. Mert mondjuk azt hallottam a tvben, hogy xynak a kutyaja elszokott, vagy lefagyott a szamitogep. Ezek csak a szorongasos epizodban porgetnek fel olyan szinten, hogy akar panikrohamot is kapok. Mindezek melle hipochonder is vagyok es baromira felek minden gyogyszertol. A sima fajdalomcsillapitotol is felek, ha valami furat erzek a bevetele utan, panikolok hogy uristen mit csinalt velem a gyogyszer. Akkor vagyok jol ha otthon fekszek vagy alszok a sotet szobaban. De ez nem normalis.


Ezzel a gyogyszerrel kapcsolatosan attol felek a legjobban, hogy megjobban panikolni fogok. Mert eleg ha eszembe jut, kesz is a rosszullet az ijedtseg.


Fogamzasgatloval mennyire kompatibilis?

20/L


2018. aug. 8. 11:05
 1/2 anonim válasza:

Én is Escitilt szedek most, semmi bajod nem lesz tőle, főleg olyan minimális dózistól :)

Ha megmondod hogy milyen fogamzásgátlót szedsz, még azt is meg tudom mondani hogy milyen kölcsönhatások léphetnek fel a két gyógyszer között.

Jobbulást, legyen szép napod! :)

2018. aug. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ezt a gyógyszert kaptam ma az orvostól. Sajnos én sem merem meg b3szedni. Felek a mellékhatásoktól amiből van bőven. Pedig elkéne kezdenem mihamarabb mert Itthon vagxok két pici gyerekkel és jó lenne ha ezek a megmagyarázhatatlan rosszullétek elmúlnának.
2019. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!