Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm begyógyszerezte...

A barátnőm begyógyszerezte magát és most a toxikológián van, nem bírta megemészteni azt, hogy itt feltett egy képet magáról, csak az arcformájáról érdeklődött, és többen is azt mondták neki, hogy nagyon ronda. Miért csinálták ezt?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészült, remélem túléli. De miért olyan bunkók itt egyesek, hogy leszólják a másikat. És egyébként is szép lány, pontosabban már nő (31 éves), csak erős önértékelési problémákkal küzd, amit most itt erősítettek benne. Sajnálom, nem az oldalt akartam bántani, csak azt a néhány embert, aki abban leli kielégülését, hogy másokra negatív jelzőket mond.
2010. jún. 20. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sajnálom a barátnődet, szomorú, hogy pár sértés miatt úgy gondolta véget kell vetni az életének. Csak nem értem, hogy ha ilyen érzékeny lelke van, akkor mért tesz ki magáról ide képet?! Ide nem szabad! Vagy ennyire új volt az oldalon, hogy nem tudta, mennyi bunkó van itt?
2010. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem bántásként irom,de 31 évesen erre számithatott,hogy vannak ilyen emberek.
2010. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen új volt az oldalon és valószínüleg azt gondolta, hogy itt szimplán "szakmai" tanácsot kap.
2010. jún. 20. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de azt hittem egy tizenéves teszi fel ezt a kérdést egy másik tizenévessel kapcsolatban, annyira infanitilis a megfogalmazás.

Nos, ha a barátnőd ehhez az oldalhoz fordult, akkor 31 éves létére meg kellene tudnia bírkóznia a negatív kritikákkal is. Ha a pszichológusa cikizi ki, azt még megértem, hogy törést okoz benne. Nade az, hogy most te hibáztatod azokat az embereket, esetleg ő hibáztatja, ez csak bűnbakkeresés, és a te barátnőd nem emiatt az emberek miatt gyógyszerezte be magát. Egy 31 éves nőn senki nem fog segíteni, csak saját maga,egy pszichoterápiával karöltve.

2010. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nagy árat fizetett azért, hogy rájöjjön, ha nem bírja a kritikát akkor ne adja ki magát. Át kellett volna gondolnia mielőtt képet tesz fel, hogy milyen lesz, ha nem tetszik mindenkinek. Ez az oldal anonim, ha valakinek nem tetszik,keményen meg fogja mondani. Sőt lehet akkor is rosszat ír, ha nem gondolja komolyan. Az emberek már csak ilyenek. Van aki itt éli ki ezen hajlamait. Legközelebb figyelmeztesd.
2010. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
bocs, de 31 évesen ennyire naiv nem lehet.
2010. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
az a baj hogy ha valaki már őszinte azt bunkónak nézik, mégis mit várt? hogy mindenkinek tetszeni fog vagy mi? 31 évesen ideje már felnőni és látni a valóságot.
2010. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
IJEN AZ ÉLET KEMÉNY DE AZÉR SOK SIKERT NEKI
2010. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi, de teljesen igazuk van az elöttem hozzászólóknak.

31éves-már nem kislány h ne tudja elfogadni, hisz minidg lesz olyan ember akinek a másik nem tetszik, ízlések, ennyi.. van akinek a magsd, van akinek a vékony van akinek a nagymellű csajok tetszenek és?? nekem se tetszik az összes fiú, és én se tetszek másoknak és akkor mi van? barátomnak tetszek azt ennyi...

31 évesen nem itt kéne h tartson h tesz fel magáról egy képet, és akkor azt várja mindenkitől h huu de gyönyörű vagy..

és amúgy meg most tesz fel egy képet, azt várja h írjanak rá, sőt vszinű h odaírja h őszinte válaszokat várok, akkor ha nekem nem tetszik minek írjam h szép..

van akinek tetszik azt ennyi...

sztem 31 évesen nem ez a kép értékelése miatt lett öngyilkos, itt más is van benne..

mindenesetre jobbulást neki, és minél elöbb menjen el orvoshoz..

2010. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
UGYE kezdetű kérdésekre mindig csak helyeselni szabad?!
2010. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!