Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bipolárisok beszámíthatóak?

A bipolárisok beszámíthatóak?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
rossz szavakat használsz, cicca.
2018. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Pszichiátriai betegekre nem használják azt, hogy beszámítható-e vagy nem. Azt használják, hogy van-e veszélyeztető magatartás vagy nincs. Amúgy mi lenne, ha leszállnál a bipolárisokról, és nem írnál ki több ilyen idióta kérdést? Jó lenne ám.
2018. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A mai gyógyszerekkel nagyon kevés pszichiátriai beteg az, aki veszélyeztető marad. Pl. az egyik budapesti egyetem tanszékvezető prof-ja skizofrén, de csak kevesen tudják róla. Rá biztos nem mondaná senki, hogy "beszámíthatatlan". Szóval, ez hülyeség, amit kérdeztél. Carrie Fischer bipoláris, Robbin Williams bipoláris. Senki nem mondaná rájuk, hogy beszámíthatatlanok. Ezt a "beszámíthatatlan" szót csak azok az emberek használják, akik semmit se értenek a pszichiátriához.
2018. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Több ilyen kérdést? Ez az első ilyen kérdésem. Nem találtam a témával kapcsolatban sok mindent. A bátyám bipoláris, és most haza költözik.
2018. febr. 21. 12:51
 5/10 anonim válasza:

először is ki mit ért az alatt, hogy beszámítható? Másodszor ki mit ért az alatt, hogy bipoláris? :D Régen egyszerűbb volt... valakinek volt valami lelki gondja, azt mondták, hogy megszállta az "ördög". Manapság agyi kémiai zavarnak tulajdonítja a nyugati orvoslás, amivel kórképet is kiállítanak egyúttal és 2 alternatíva közé illesztenek.

1: vagy pszichológushoz járj...

2: vagy válassz a pszichiáterek között...


az utóbbi vagy letompítani vagy serkenteni próbálja az agyban a kémiai anyagok szerkezetét, az előbbi egy nyugati ortodox könyvcsomag alapján ajánl valami elfoglaltságot, hogy ne gyötörje magát a beteg.


Én úgy vagyok vele, hogy mind ahányan vagyunk, annyi féle ember, és mindenkinek egy hadsereg doki kéne, hogy kikezelje a búbánatját... :D Ezt leegyszerűsíthetjük oda, hogy nézzen az ember szembe magával a tükörben és bocsássa meg elmebaját annak, akit lát :D Aztán beindul, mint egy csoda a gyógyulás...

2018. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
nem tudod a saját bátyádról, hogy beszámítható-e...ezen jót röhögtem, komolyan:D valami jobbat is kitalálhattál volna, bár az internet megöli a fantáziát, úgyhogy ezen ne is csodálkozzunk, hogy nem jutott ennél jobb az eszedbe.
2018. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Carrie Fisher és Robin William max. VOLT bipoláris. RIP
2018. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen azok, és köszönik jól vannak.
2018. febr. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Robin Williams 4 éve, Carrie pedig 2 éve halott. Ha eddig nem tudtad volna.
2018. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Sorry, nem neked akartam írni.
2018. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!