Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismertek agorafóbiàs embert?

Ismertek agorafóbiàs embert?

Figyelt kérdés
Van a környezetetekben agorafóbiàs ember? Én ismerek ilyet és az lenne a kérdésem, hogy kell-e tőle tartani vagy sem? Úgy értem, hogy az ilyen betegségben szenvedők idővel veszélyessé válhatnak vagy nem kell ilyentől tartani? A válaszokat előre is köszönöm!

#depresszió #szorongás #agorafóbia #mentàlis betegség #zàrkózottsàg
2018. aug. 14. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerek, mivel nem járnak sehová :) Viccet félretéve: Nem hinném, hogy veszélyesek lennének átlagban.
2018. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még küzködöm sajnos ezzel a dologgal. Nem tudom mire gondolsz de ehhez nem tartozik agresszió. Nem jár együtt a kettő, ha igen akkor ott más bajok vannak. Veszélyes lehet esetleg magára nézve. Ha rájön az emberre a rosszullét, nem figyel oda a környezetére eléggé és mondjuk elcsapja a vonat.

Én sosem bántanék senkit, csak ha nagyon kihoz a sodromból valaki.

2018. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért válnának veszélyessé?


Nem szeretnek kimozdulni és emberekkel érintkezni,nem szociopaták.


Mégis hogy lenne olyan személy veszélyes,aki a lakását sem nagyon hagyja el?

2019. júl. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!