Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, agorafóbiá...

Depressziós vagyok, agorafóbiás és antiszociális. Minden az első barátnőmmel való szakítás óta. Valaki átélt hasonlót? 23/F

Figyelt kérdés
Gimnázium második táján kezdődött az egész. Előtte kiegyensúlyozott voltam. Azóta nincs életem sem mert mindenki kerül. Hogyan jöjjek ki ebből? Ott kellett hagynom az egyetemet is mivel erős rosszulléteim voltak.

2018. márc. 30. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

szar az önbecsülésed, ennyi

menj el pszichiáterhez, meg fogja mondani, hogy nincsen semmi bajod, ha van, akkor az nem egy szakítás miatt lesz

2018. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se alakulhatott ki egy szakitas miatt, az max az utolso csepp lehetett. Pszichoterapia:)
2018. márc. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hu az úgy elég sok minden. Én elvileg pánikos vagyok, általában akkor ha mennem kell valahova egyedül, vagy ha előre tudom és bestresszel a gondolat. Volt hogy barátok, párom kísért el valahova. De akkor sem hagyom, hogy ez elhatalmasodjon rajtam. Ha muszáj, igenis elmegyek valahova egyedül is. Ez van. Úgysem lehet belőle semmi bajod mindig erre gondolj, meg hogy egy rakat ember így van még ezzel mert szinte népbetegség már sajnos. Nekem egy családtagom elvesztése óta jött elő újra. És egyébként tényleg rengeteg köze van az önbizalomhiányhoz! Próbáld meg jobban érezni magad a bőrödben pl. testmozgással, edzéssel. Ja és szard le ki mit mond/gondol(: az az egyik legfontosabb lépés. Mérlegeld az elmúlt időszak történéseit és hogy az bizony már elmúlt, ennyi engedd el. Azon ami jön, viszont még mindig tudsz változtatni.
2018. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!